Калькулятор

Страхування вантажів

Ви виробляєте продукцію і часто ваші клієнти отримують замовлення способом доставки? Можливо Ви очікуєте на доставку вантажу? Ви розумієте які ризики очікують на вантаж в процесі перевезення? Ви хочете застрахувати вантаж та убезпечити себе від непередбачуваних ризиків? Саме для Вас Українська транспортна страхова компанія пропонує страхування вантажу від усіх можливих ризиків, пригод чи непередбачуваних ситуацій.

Яка вартість страхування вантажу?

Страховий тариф (ціна) визначається у відсотках і становить від 0,085 відсотка від страхової суми та залежить від виду вантажу, що перевозиться, та виду самого перевезення (авто, авіа, залізниця, водний чи трубопровідний тип транспортування).

На яку суму Ви будете застраховані?

Розмір страхової виплати рівний дійсній вартості вантажу, котра включає документально підтвердженні платежі, які визначають вартість вантажу у пункті призначення (митні збори, вартість фрахту та ін.). При згоді Страховика, страхова сума також може включати суму очікуваного прибутку. Визначається страхова сума вантажу згідно із письмовою заявою страхувальника на основі перевізних документів.

Який захист Ви отримаєте?

Ризики, від яких страхується вантаж, умовно поділяють на 3 групи:

  • Група A – убезпечує відповідальність за усі можливі ризики, а також за пошкодження внаслідок ДТП, втрату вантажу внаслідок пограбування чи крадіжки.
  • Група B – вбереже ваші кошти та відповідальність при частковій аварії.
  • Група C – передбачає страхування вантажу від краху.

Страхування вантажоперевезень (карго) в Ютіко – це страхування майнових інтересів Страхувальника, які пов’язані з розпорядженням, володінням та користуванням застрахованим вантажем.

Ви перевізник чи експедитор?

Спеціально для вас розроблена програма CMR страхування відповідальності за вантаж.

Оцініть швидкість надання послуги:

Рейтинг: 5/5 - 297 голосів